KODĖL SLENKA PLAUKAI?

Rodos, mes, moterys, galėtume ramiai reaguoti ar ištverti bet ką – tačiau, o ne (!), tik ne plaukų slinkimą… Plaukai – tai vienas svarbiausių veiksnių, darančių įtaką mūsų pasitikėjimui, ir šukuojant plaukus pamatyti saujas jų liekančius ant šepečio – Itin jautri tema ir nemalonus jausmas, galintis skaudžiai paliesti bet kurią iš mūsų. Matyti tokį vaizdą ne tik kad labai nedžiugina, bet ir gali sukelti išties nemažai neigiamų emocijų.Tačiau kaip bebūtų liūdna, rudenį pradeda kristi ne tik margaspalviai medžių lapai, bet dažnai ir mūsų plaukai… Nustatyta, kad būtent rudenį ir pavasarį slinkimas suaktyvėja labiausiai ir moterys netenka daugiausiai plaukų. Tad panašu, jog šiuo laikotarpiu plaukų slinkimas yra tiesiog natūrali ir neišvengiama plaukų augimo ciklo dalis. Tikslaus mokslinio paaiškinimo šiam fenomenui nėra, tačiau aišku tik tiek, kad plaukai pradeda slinkti ir tuomet, kai yra pažeidžiami iš vidaus.Plaukų slinkimas gali būti paskatintas įvairiausių priežasčių: žmogaus genetika, hormoniniai pakitimai, rudenį taip pat keičiasi ir mūsų gyvenimo ritmas, mityba, dažniau sergama, patiriama daugiau streso, o plaukai yra labai jautrūs organizmo pokyčiams, tad slinkimas dažniausiai praneša apie tam tikrus įvairius negalavimus.

PAČIOS DAŽNIAUSIOS PLAUKŲ SLINKIMO PRIEŽASTYS YRA:

 • Stresas (fizinis (traumos, ligos, gimdymas) ir emocinis)
 • Nepilnavertė mityba (baltymų, vitaminų, mineralų ir kitų būtinų maistinių medžiagų trūkumas)
 • Staigus svorio nukritimas, dietos
 • Gimdymas
 • Hormoniniai pokyčiai
 • Mažakraujystė
 • B grupės vitaminų trūkumas
 • Skydliaukės problemos
 • Per tvirtai surišti plaukai
 • Itin daug cheminių procedūrų plaukams
 • Pleiskanos, žvynelinė
 • Užsikimšę folikulai

Ką daryti, jei slenka plaukai itin intensyviai ir ilga? Nėra ko nerimauti, jei per dieną iškrinta 40–100 plaukų – tai normalu. tačiau jei slinkimas aktyvesnis, reiktų ne tik kruopščiai pasirūpinti savimi iš vidaus, bet ir pasirinkti tinkamas priemones, kurios stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą.Lepinti ir puoselėti reikia ne tik pačius plaukus – daug svarbesnė yra tinkama skalpo priežiūra. Oda turi būti sudrėkinta, taip pat skalpo odą patariama kartą į savaitę nušveisti galvos odos šveitikliu, nes užsikimšusios galvos poros tik dar labiau paspartina plaukų slinkimą.Kasdieniai plaukų priežiūrai reikėtų rinktis švelnius šampūnus, kurių sudėtyje būtų kuo daugiau natūralių ir sveikų ingredientų. Plaukus būtinai reikėtų stiprinti kaukėmis, balzamais, kondicionieriais, aliejais. Šiais priemones reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo plaukų bei galvos odos tipą.Esant plaukų slinkimui, labai rekomenduoju išbandyti šias rankų darbo natūralias priemones, padedančias ne tik stiprinti plaukų šaknis, bet ir švelniai puoselėjančias jūsų plaukų grožį:

“NO MORE LOSS” rinkinukas, kurį sudaro natūralus šampūnas, maitinantis ir drėkinantis kondicionierius ir aliejine kaukė šaknims. Skirta slenkantiems, silpniems, išsausėjusiems plaukams.

“SATIN SOFT” rinkinukas, kurį sudaro kietasis šampūnas, maitinantis ir drėkinantis kondicionierius ir galvos odos šveitiklis. Skirta slenkantiems, pažeistiems, greitai besiriebaluojantiems plaukams.

Vilana Natural Beauty – Moterims, mylinčioms save ir natūralumą.

EUREuro
error: