COSY TIME

Šio eterinių aliejų mišinio ypatingu poveikiu liks sužavėti mėgstantys pirties malonumus, norintys išvalyti patalpų orą, arba tiesiog ramiai atsipalaiduoti, pailsėti, pagerinti sveikatą ir savijautą. Ypač švelni ir gaivi, dieviškai nuostabiu aromatu alsuojanti pušų, eukalipto, pipirmėtės ir citrinų kvapų simfonija sušildys, nuramins ir atpalaiduos ne tik kūną, bet ir sielą. Ši eterinių aliejų sinergija puikiai tinka stresą ir nerimą nuimančiai pirties procedūrai, po kurios taip gera užmigti saldžiu miegu. Sakais kvepiančios pušies, gaiviojo eukalipto ir pipirmėtės aliejų kompozicija išvalo orą, neutralizuoja virusus, puikiai tonizuoja, mažina nuovargį, palengvina kvėpavimą, slopina slogą bei gerklės skausmus. Visa tai apvainikuojantis citrinų eterinis aliejus pakelia bendrą viso organizmo tonusą, pagerina fizinę savijautą ir nuotaiką, atgaivina protą ir aiškų mąstymą bei padeda sustiprinti imunitetą.

Šį aliejų mišinį rekomenduojama aromatizuoti patalpose, pirties procedūroms. Įdėkite į indą su karštu vandeniu (neužvirusį) ir padėkite į šiltą vietą, kad pamažu išgaruotų ir pasklistų po visą kambarį.

Rekomenduojama tik suaugusiems

Sudėtis: Pinus sylvestris (Pušų) leaf oil, Eucalyptus globulus (Eukaliptų) oil, Mentha piperita (Pipirmėtės) oil, Citrus medica limonum (Citrinų) oil.

Norėdami įsigyti šį aukštos kokybės sinergetinį eterinių aliejų mišinį skauskite čia.

EUREuro
error: