KUO SKIRIASI “BREATH” IR “EASY BREATHING”?

Breath“ yra saldžiųjų migdolų, arbatmedžio eterinio aliejaus ir vitamino E mišinys, skirtas nosies gleivinės priežiūrai slogos metu. Šio tipo aliejų mišiniai yra pilnai paruošti tiesioginiam tepimui ant odos, nes jie nėra labai koncentruotas. Šiame mišinyje arbatmedžio eterinis aliejus sudaro vos 1%.

Arbatmedis neturi stipraus kvapo, jis nedegina ir nedirgina odos, todėl tinka net mažiems vaikams (nuo 6 mėnesių). Saldžiųjų migdolų aliejus ir vitaminas E maitina ir drėkina nosies gleivinę bei arbatmedžio eterinis aliejus, yra gerai žinomi dėl savo antibakterinių ir antivirusinių savybių. Aliejų mišinį „Breath“ reikia tepti panosėje pasireiškus pirmiems simptomams, nes tada ši priemonė yra tikrai efektyvi. Rekomenduojame vartoti kas dvi valandas, nes tai nėra vaistas, kuris visam laikui pašalina nosies užgulimą, palengvina kvėpavimą ir pan. „Breath“ tinka visai šeimai: kūdikiams, mažiems vaikams, nėščioms moterims, mamoms, tėčiams ir seneliams!

Easy Breathing“ yra grynų, labai koncentruotų eterinių aliejų mišinys. „Easy Breathing“ NIEKADA neturėtų būti naudojamas ant jūsų veido odos!

„Easy Breathing“ pirmiausia skirtas garinti patalpose (naudokite elektrinį garintuvą), nes eteriniai aliejai valo orą bei neleidžia plisti infekcijai. Šį mišinį galite garinti šalia vyresnių nei 6 mėnesių vaikų (po 5–6 lašus) porą kartų per dieną, po pusvalandį (kad neperkrautumėte kūno). Taip pat galite naudoti „Easy Breathing“ mišinį trindami pėdas – eteriniai aliejai labai greitai patenka į kūną per padų odą, ir jie gali būti naudojami neskiesti tik šioje kūno vietoje. Tiesiog užlašinkite lašą ar du mišinio ant padų odos kelis kartus per dieną. Šis metodas tinka vaikams nuo 3 metų. Šį mišinį taip pat galite naudoti maudantis vonioje, tik atminkite, kad eteriniai aliejai netirpsta vandenyje ir turi būti skiedžiami!

EUREuro
error: